Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ir treneriai mėgaujasi naujutėlaičiais „Volkswagen“ automobiliais. Ratuotais Lietuvos čempionų palydovais jau penktą sezoną rūpinasi oficiali „Žalgirio“ komandos partnerė UAB „Autojuta“.

Žalgiriečiams, kaip „Volkswagen“ ir „Žalgirio“ bendradarbiavimo simbolis, įteikti itin klientų pamėgti „Volkswagen Tiguan“ visureigiai, su išskirtinėmis bei elegantiškomis apdailos detalėmis, žavintys ne tik išore. Vairavimo malonumą suteikia ir išmanieji „IQ Light“ priekiniai žibintai, pilnas asistentų paketas.

„Esame dėkingi partneriams ir vertiname jų pastangas, kurios padėjo atnaujinti komandos automobilių parką. Žinome, kokia situacija yra rinkoje, kurioje naujų automobilių paklausa žymiai viršija pasiūlą. Todėl natūralu, kad krepšininkus nauji ir modernūs automobiliai tikrai pradžiugino. Tikimės, kad kartu važiuosime dar ne vienerius metus“, – sakė Kauno „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas.

Krepšinio sezonas – jau įpusėjęs, bet Lietuvos čempionai naujaisiais automobiliais mėgautis pradėjo visai neseniai. Tokią situaciją lėmė visame pasaulyje sutrikusi automobilių gamyba. Ilgai laukti „Volkswagen Tiguan R-Line Black Style“ žalgiriečius sužavėjo ne tik nauju, estetišku dizainu bei prašmatniomis detalėmis, bet ir talpiu automobilio salonu bei bagažine. Pastarosios tūrį komandos žaidėjai nusprendė pamatuoti nestandartiškai – į bagažinę sutalpinę komandos narį Luką Lekavičių.

„Šiuos unikalius ir charakteringus „Volkswagen Tiguan R-Line Black Style“ visureigius specialiai parinkome mūsų „Žalgirio“ komandai. Viliamės, kad mūsų pastangos su kaupu patenkinti krepšininkų poreikius padės siekti aukščiausių rezultatų aikštelėse“, – komentavo UAB „Autojuta“ „Volkswagen“ pardavimo vadovas Jonas Kateiva.